Chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń +48 17 860 15 15
Znajdziesz nas także
Zaloguj się

O nas

Centrum Edukacyjne

Uczymy języków obcych by umożliwić każdemu realizację własnych pasji i marzeń. W podróży, na studiach, czy w pracy, wszędzie tam gdzie znajomość języka obcego pomoże ci osiągnąć cel.

Jesteśmy nowoczesnym centrum edukacyjnym dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Z nami każdy ma szansę poznać nowe horyzonty i nauczyć się rozumieć świat w wielu językach.

Ponad 25 lat doświadczenia.

10 października 1990 r., za zgodą Ministerstwa Edukacji Narodowej, uruchomiono w Promarze pierwsze kursy języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego. We współpracy z najlepszymi nauczycielami akademickimi z Rzeszowa stworzono i wdrożono nowatorskie programy i metody nauczania. Określono standardy umiejętności na 14-stu poziomach językowych oraz system nadzoru metodycznego. Wdrożono też system oceniania usług przez klientów.

W roku 1993 ofertę edukacyjną rozszerzono. Powstała policealna 2- letnia szkoła zawodowa o uprawnieniach szkoły publicznej. Szkoła wypromowała blisko 500 osobową kadrę handlowców i sekretarek z bardzo dobrą znajomościądwóch języków obcych.

W roku 1994 zawarto porozumienia z BRITISH COUNCIL oraz GOETHE-INSTITUT o otwarciu w Promarze centrów egzaminacyjnych tych instytutów.

W roku 1998 Minister Edukacji Narodowej wyraził zgodę na uruchomienie w Promarze Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych. Opiekę naukowo-dydaktyczną i kadrową zapewnił Uniwersytet Jagielloński.

Rozpoczęcie współpracy z Instytutem Cervantesa w zakresie prowadzenia egzaminów z języka hiszpańskiego DELE.

Od 2006 roku Szkoła Języków Obcych PROMAR prowadzi szkolenia językowe w ramach projektów finansowanych ześrodków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa, współpracując z Powiatowym Urzędem Pracy, Ministerstwem Edukacji Narodowej, Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej oraz ze szkołami językowymi w całym kraju.

W roku 2012 powstało Przedszkole Anglojęzyczne PROMAR. Podopieczni kształcą się tam w środowisku zapewniającym stały kontakt z językiem angielskim.

Powstała Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa PROMAR.

Siedziba centrum

Szkoła Języków Obcych

PROMAR to jedna z największych szkół językowych na Podkarpaciu.
Kształcimy od 1990 roku na kursach językowych dbając o najwyższą jakość metodyczną i merytoryczną. PROMAR tworzą pełni pasji uczenia lektorzy polscy i zagraniczni (native speakerzy).
Przejdź do

Przedszkole Anglojęzyczne

Stworzyliśmy przyjazne, anglojęzyczne środowisko dla pełnego rozwoju dziecka.
Celem opracowanego przez nas sposobu kształcenia jest wykorzystanie naturalnych uzdolnień dziecka do nauki języków obcych. Bazuje on na metodzie Total Immersion, czyli całkowitym zanurzeniu dziecka w języku obcym. Dziecko swobodnie komunikuje się, wyraża myśli, potrzeby i emocje w języku angielskim.
Przejdź do

Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa

Misją szkoły jest wychowanie i kształcenie obywateli świata.
Z łatwością uczących się i komunikujących w języku angielskim oraz swobodnie władających dwoma innymi językami obcymi, którzy są gotowi do kontynuacji nauki w kraju i za granicą oraz do współpracy z osobami z różnych krajów i kultur.
Przejdź do

Kadra

Kadra Centrum Edukacyjnego PROMAR to starannie wyselekcjonowani i przeszkoleni nauczyciele, wysoko wykwalifikowani lektorzy i native speakerzy.

Szkoła Języków Obcych

Przedszkole Anglojęzyczne

Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa

Praca

Chcesz do nas dołączyć?

Zapraszamy do współpracy osoby z pasją językową, otwarte, ambitne, kochające pracę z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, poszukujące miejsca do rozwoju zawodowego i osobistego.

Przedszkole Anglojęzyczne

To propozycja dla nauczycieli wychowania przedszkolnego z biegłą znajomością języka angielskiego i lektorów języka angielskiego lubiących pracę z dziećmi.

Kontakt: Joanna Chłanda - Świder

T +48 17 860 15 15 w. 260

Aplikuj

Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa

To z kolei oferta dla osób posiadających kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela w szkole podstawowej oraz do prowadzenia zajęć edukacyjnych z wszystkich przedmiotów w klasach I-VIII z biegłą znajomością języka angielskiego.

Kontakt: Joanna Chłanda - Świder

T +48 17 860 15 15 w. 260

Aplikuj

Centrum Tłumaczeń

To okazja do nawiązania współpracy dla tłumaczy przysięgłych i zwykłych.

Kontakt:
Biuro Obsługi Klienta
+ 48 17 860 15 15

Aplikuj

Współpraca na zasadach franczyzy

Promar zaprasza przedsiębiorcze osoby do współpracy na zasadach franczyzy. Proponujemy założenie nowychośrodków kursów w miejscowościach, gdzie SJO PROMAR jeszcze nie działa, według lokalnego zapotrzebowania na naukę języków obcych. Oferujemy atrakcyjne zasady współpracy.

Kontakt: Katarzyna Rydzik

T +48 17 860 15 15 w. 218

Aplikuj

Lektor Języka Angielskiego

Zapraszamy do współpracy osoby z pasją językową, otwarte, ambitne, kochające pracę z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, poszukujące miejsca do rozwoju zawodowego i osobistego.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lektor Języka Angielskiego

Oferujemy:

 • umowę zlecenie lub umowę o współpracę,
 • atrakcyjny system wynagrodzeń,
 • system premiowy dla osób, które pracują w pełnym wymiarze godzin,
 • szkolenia metodyczne oraz opiekę metodyka,
 • pracę w młodym, energicznym zespole,
 • zatrudnienie w centrali w Rzeszowie oraz w ośrodkach na terenie całego Podkarpacia

(Leżajsk, Łańcut, Przeworsk, Jarosław, Przemyśl, Dynów, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Kolbuszowa, Mielec, Tarnobrzeg, Sandomierz)

 • miłą i przyjazną atmosferę pracy.

Oczekujemy:

 • wykształcenia kierunkowego,
 • znajomości języka na poziomie min. C1,
 • doświadczenia w nauczaniu grup dziecięcych i młodzieżowych,
 • zaangażowania w wykonywaną pracę ,
 • punktualności, uczciwości,
 • kreatywności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aktualnego CV na adres:
rekrutacja@promar.edu.pl lub kontakt, ul. Bohaterów 12, Rzeszów, tel. 17 860 15 15

Aplikuj