Chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń +48 17 860 15 15
Znajdziesz nas także
Zaloguj się

Nasza kadra

Wybieramy najlepszych

Kadra Centrum Edukacyjnego PROMAR to starannie wyselekcjonowani i przeszkoleni nauczyciele, lektorzy i native speakerzy, którzy współpracują z nami od wielu lat. Wyróżnia ich pasja językowa, otwartość i zaangażowanie w pracę z dziećmi, młodzieżą, czy osobami dorosłymi.

Kadra Centrum Edukacyjnego PROMAR to starannie wyselekcjonowani i przeszkoleni nauczyciele, lektorzy i native speakerzy.

Sabina Wójcik
Przedszkole Anglojęzyczne

Wychowawca grupy 3-latków

Absolwentka UJ na kierunku filologia hiszpańska ze specjalnością pedagogiczną oraz studiów latynoamerykańskich. Absolwentka Zintegrowanej Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej WSIiZ. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu w różnych grupach wiekowych.

Ewa Kusak
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa

Wychowawca kl. III, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel etyki

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz studiów fizjoterapii. Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Katarzyna Szczepaniak
Przedszkole Anglojęzyczne

Wychowawca grupy 5-latków

Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego na kierunku kształcenie wczesnoszkolne z wychowaniem przedszkolnym oraz Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Opolu. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w placówkach przedszkolnych.

Anna Urbanek-Clark
Przedszkole Anglojęzyczne

Wychowawca grupy 4-latków

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, Collegu w Amsterdamie kierunku Higher English. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w szkockim przedszkolu oraz w szkole podstawowej jako nauczyciel języka angielskiego.

Agnieszka Gotówko
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa

Wychowawca klasy I, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Absolwentka studiów filologicznych II stopnia o specjalności nauczycielskiej oraz pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Rzeszowskim. Dba o rozwój dzieci w sferze językowej i pomaga kształtować ich indywidualne talenty.

Aleksandra Fila
Przedszkole Anglojęzyczne

Native speaker

Absolwentka Bergen College w USA oraz filologii angielskiej na kierunku nauczycielskim na Uniwersytecie Rzeszowskim. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Najwięcej satysfakcji czerpie z pracy z dziećmi.

następna grupa poprzednia grupa

Kinga Jezuit
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa

Nauczyciel Świetlicy

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na wydziale filologii angielskiej. W ramach programu Erasmus studiowała również na Université Lille 3 we Francji. Od wielu lat pracuje z dziećmi i naucza języka angielskiego. Prywatnie zaangażowana w akcje charytatywne i wolontariat.

Paul Makin
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa

Native speaker

Współpracuje z Promarem od 2010 roku, ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego od dzieci w wieku 2 lat po osoby dorosłe. Ukończył kurs dla native speakerów TEFL England oraz kurs z zakresu metodyki nauczania dzieci i młodzieży.

Wojciech Pyć
Przedszkole Anglojęzyczne

Nauczyciel języka angielskiego

Absolwent kierunku filologia angielska Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych i Uniwersytetu Rzeszowskiego, obecnie doktorant językoznawstwa. Od 8 lat pracuje z dziećmi. Jego największym zainteresowaniem jest muzyka, prowadzi zajęcia i zabawy muzyczne, grając na gitarze i śpiewając.

Jolanta Klamut-Draguła
Przedszkole Anglojęzyczne

Wychowawca grupy Zerówki

Absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz filologii angielskiej w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w szkole w Wielkiej Brytanii z dziećmi przedszkolnymi, z młodzieżą i dziećmi mającymi problemy z uczeniem się.

Richard Silvester
Przedszkole Anglojęzyczne

Native speaker

Katarzyna Nizioł
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa

Nauczyciel języka hiszpańskiego

Praca

Chcesz do nas dołączyć?

Zapraszamy do współpracy osoby z pasją językową, otwarte, ambitne, kochające pracę z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, poszukujące miejsca do rozwoju zawodowego i osobistego.

Przedszkole Anglojęzyczne

To propozycja dla nauczycieli wychowania przedszkolnego z biegłą znajomością języka angielskiego i lektorów języka angielskiego lubiących pracę z dziećmi.

Kontakt: Joanna Chłanda - Świder

T +48 17 860 15 15 w. 260

Aplikuj

Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa

To z kolei oferta dla osób posiadających kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela w szkole podstawowej oraz do prowadzenia zajęć edukacyjnych z wszystkich przedmiotów w klasach I-VIII z biegłą znajomością języka angielskiego.

Kontakt: Joanna Chłanda - Świder

T +48 17 860 15 15 w. 260

Aplikuj

Centrum Tłumaczeń

To okazja do nawiązania współpracy dla tłumaczy przysięgłych i zwykłych.

Kontakt:
Biuro Obsługi Klienta
+ 48 17 860 15 15

Aplikuj

Współpraca na zasadach franczyzy

Promar zaprasza przedsiębiorcze osoby do współpracy na zasadach franczyzy. Proponujemy założenie nowychośrodków kursów w miejscowościach, gdzie SJO PROMAR jeszcze nie działa, według lokalnego zapotrzebowania na naukę języków obcych. Oferujemy atrakcyjne zasady współpracy.

Kontakt: Katarzyna Rydzik

T +48 17 860 15 15 w. 218

Aplikuj

Lektor Języka Angielskiego

Zapraszamy do współpracy osoby z pasją językową, otwarte, ambitne, kochające pracę z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, poszukujące miejsca do rozwoju zawodowego i osobistego.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lektor Języka Angielskiego

Oferujemy:

 • umowę zlecenie lub umowę o współpracę,
 • atrakcyjny system wynagrodzeń,
 • system premiowy dla osób, które pracują w pełnym wymiarze godzin,
 • szkolenia metodyczne oraz opiekę metodyka,
 • pracę w młodym, energicznym zespole,
 • zatrudnienie w centrali w Rzeszowie oraz w ośrodkach na terenie całego Podkarpacia

(Leżajsk, Łańcut, Przeworsk, Jarosław, Przemyśl, Dynów, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Kolbuszowa, Mielec, Tarnobrzeg, Sandomierz)

 • miłą i przyjazną atmosferę pracy.

Oczekujemy:

 • wykształcenia kierunkowego,
 • znajomości języka na poziomie min. C1,
 • doświadczenia w nauczaniu grup dziecięcych i młodzieżowych,
 • zaangażowania w wykonywaną pracę ,
 • punktualności, uczciwości,
 • kreatywności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aktualnego CV na adres:
rekrutacja@promar.edu.pl lub kontakt, ul. Bohaterów 12, Rzeszów, tel. 17 860 15 15

Aplikuj