Chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń +48 17 860 15 15
Znajdziesz nas także
Zaloguj się

Nasza kadra

Wybieramy najlepszych

Kadra Centrum Edukacyjnego PROMAR to starannie wyselekcjonowani i przeszkoleni nauczyciele, lektorzy i native speakerzy, którzy współpracują z nami od wielu lat. Wyróżnia ich pasja językowa, otwartość i zaangażowanie w pracę z dziećmi, młodzieżą, czy osobami dorosłymi.

Kadra Centrum Edukacyjnego PROMAR to starannie wyselekcjonowani i przeszkoleni nauczyciele, lektorzy i native speakerzy.

Lilianna Domszy
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa

Nauczyciel zajęć komputerowych

Absolwentka Akademii Pedagogicznej w Krakowie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna z technologią informacyjną. Prywatnie pasjonatka podróży i najnowszych technologii informatycznych. Ukończyła filologię angielską na Wyższej Szkole Lingwistycznej w Częstochowie.

Witold Duda
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa

Nauczyciel wychowania fizycznego

Absolwent AWF w Krakowie oraz studiów podyplomowych na UR na kierunku metodyka nauczania j. angielskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku 6-19 lat. Instruktor gry w szachy. Pasjonat i miłośnik sportów indywidualnych i zespołowych.

Paulina Pyra
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa

Nauczyciel języka hiszpańskiego

Absolwentka filologii hiszpańskiej z wieloletnim stażem w pracy z dziećmi jako nauczyciel języka hiszpańskiego. Pasjonatka kultury, tradycji, religii Hiszpanii, piękna i różnorodności j. hiszpańskiego. Czuje się spełniona mogąc pracować z najmłodszymi i jednocześnie uczyć je j. hiszpańskiego.

Ewa Kusak
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa

Wychowawca kl. III, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel etyki

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz studiów fizjoterapii. Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Alina Bylak
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa

Wychowawca kl. I, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel etyki

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Rzeszowie. Nauczyciel dyplomowany z wieloletnim zawodowym doświadczeniem. W pracy z dziećmi bierze pod uwagę ich zainteresowania i dostosowuje różne formy oraz metody pracy.

Joanna Hulak
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa

Wychowawca kl. II i IV, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel j. angielskiego, metodyk

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych PROMAR. Posiada doświadczenie w pracy z młodzieżą i dziećmi jako nauczyciel j. angielskiego. Koordynator metodyczny nauczania w SJO PROMAR.

następna grupa poprzednia grupa

Joanna Chłanda Świder
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa

Dyrektor Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej. Pochodzi z rodziny o długich tradycjach nauczycielskich. Poświęca całą swoją energię organizacji bezpiecznego i przyjaznego środowiska, wspierającego optymalny rozwój młodych ludzi. Kreuje wśród podopiecznych postawę samodzielności oraz przedsiębiorczości i dba aby dzieci otrzymały w edukacji to co najlepsze.

Beata Dencikowska
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa

Nauczyciel muzyki

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego kierunek: "Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej". Ukończyła Masterclass i Vocalclass OperaElite z Maestro Marcello Bedoni’m w Metz, Francja. Obecnie studentka Akademii Muzycznej w Katowicach.

Paweł Kuca
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa

Nauczyciel religii.

Absolwent studiów teologicznych na KUL oraz WSIZ. Wieloletnie doświadczenie jako nauczyciel z zaangażowaniem w prace z dziećmi. Doświadczenie zawodowe opiera na odpowiedzialności, rzetelności i cierpliwości. W swojej pracy promuje przede wszystkim wartości moralne i etyczne.

Kinga Jezuit
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa

Nauczyciel Świetlicy

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na wydziale filologii angielskiej. W ramach programu Erasmus studiowała również na Université Lille 3 we Francji. Od wielu lat pracuje z dziećmi i naucza języka angielskiego. Prywatnie zaangażowana w akcje charytatywne i wolontariat.

Paul Makin
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa

Native speaker

Współpracuje z Promarem od 2010 roku, ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego od dzieci w wieku 2 lat po osoby dorosłe. Ukończył kurs dla native speakerów TEFL England oraz kurs z zakresu metodyki nauczania dzieci i młodzieży.

David Spencer
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa

Native speaker

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy jako nauczyciel języka angielskiego w wielu krajach świata, m.in. Wietnam, Tajlandia, Malezja i Tanzania. Ukończył studia z zarządzania i administracji na Uniwersytecie Nottingham oraz kurs dla native speakerów TESOL.

Praca

Chcesz do nas dołączyć?

Zapraszamy do współpracy osoby z pasją językową, otwarte, ambitne, kochające pracę z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, poszukujące miejsca do rozwoju zawodowego i osobistego.
Wybierz stanowiska z listy rozwiń listę

Przedszkole Anglojęzyczne

To propozycja dla nauczycieli wychowania przedszkolnego z biegłą znajomością języka angielskiego i lektorów języka angielskiego lubiących pracę z dziećmi.

Kontakt: Joanna Chłanda - Świder

T +48 17 860 15 15 w. 260

Aplikuj

Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa

To z kolei oferta dla osób posiadających kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela w szkole podstawowej oraz do prowadzenia zajęć edukacyjnych z wszystkich przedmiotów w klasach I-VIII z biegłą znajomością języka angielskiego.

Kontakt: Joanna Chłanda - Świder

T +48 17 860 15 15 w. 260

Aplikuj

Centrum Tłumaczeń

To okazja do nawiązania współpracy dla tłumaczy przysięgłych i zwykłych.

Kontakt:
Biuro Obsługi Klienta
+ 48 17 860 15 15

Aplikuj

Współpraca na zasadach franczyzy

Promar zaprasza przedsiębiorcze osoby do współpracy na zasadach franczyzy. Proponujemy założenie nowychośrodków kursów w miejscowościach, gdzie SJO PROMAR jeszcze nie działa, według lokalnego zapotrzebowania na naukę języków obcych. Oferujemy atrakcyjne zasady współpracy.

Kontakt: Katarzyna Rydzik

T +48 17 860 15 15 w. 218

Aplikuj

Lektor Języka Angielskiego

Zapraszamy do współpracy osoby z pasją językową, otwarte, ambitne, kochające pracę z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, poszukujące miejsca do rozwoju zawodowego i osobistego.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lektor Języka Angielskiego

Oferujemy:

 • umowę zlecenie lub umowę o współpracę,
 • atrakcyjny system wynagrodzeń,
 • system premiowy dla osób, które pracują w pełnym wymiarze godzin,
 • szkolenia metodyczne oraz opiekę metodyka,
 • pracę w młodym, energicznym zespole,
 • zatrudnienie w centrali w Rzeszowie oraz w ośrodkach na terenie całego Podkarpacia

(Leżajsk, Łańcut, Przeworsk, Jarosław, Przemyśl, Dynów, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Kolbuszowa, Mielec, Tarnobrzeg, Sandomierz)

 • miłą i przyjazną atmosferę pracy.

Oczekujemy:

 • wykształcenia kierunkowego,
 • znajomości języka na poziomie min. C1,
 • doświadczenia w nauczaniu grup dziecięcych i młodzieżowych,
 • zaangażowania w wykonywaną pracę ,
 • punktualności, uczciwości,
 • kreatywności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aktualnego CV na adres:
rekrutacja@promar.edu.pl lub kontakt, ul. Bohaterów 12, Rzeszów, tel. 17 860 15 15

Aplikuj