KIDS - 100% z native speakerem

Angielski dla dzieci od 3 do 6 lat - 100% z native speakerem

Czy chcesz, aby nauka języka angielskiego przychodziła dziecku naturalnie i bez wysiłku?
Czy zależy Ci na tym, aby dziecko naturalnie przyswajało akcent i wymowę?
Czy jest dla Ciebie ważne, aby dziecko rozumiało co mówi do niego native speaker?
Czy cieszyłbyś się, że dziecko spontanicznie reaguje w języku angielskim w znanych mu sytuacjach?

Te sukcesy udało nam się osiągnąć w Przedszkolu Anglojęzycznym PROMAR. Teraz proponujemy naukę na podobnych zasadach w formie kursów.

Kursy „KIDS – 100% native speaker” to kursy dla najmłodszych w wieku 3, 4, 5 i 6 lat, prowadzone w 100% przez native speakera, który na co dzień pracuje w Przedszkolu Anglojęzycznym PROMAR.

Kursy dla dzieci w wieku 3, 4, 5 i 6 lat.

Młody wiek uczestników zapewnia, że działają u nich jeszcze struktury przyswajania języka, te same, które biorą udział w nauce języka ojczystego. Najlepiej jest rozpocząć naukę drugiego języka około 3-go roku życia. Z czasem te naturalne zdolności powoli się kończą. Ludzie tracą ją w okresie dojrzewania. Ucząc się w młodym wieku, dziecko przyswaja język nieświadomie, szybko i bez wysiłku.

100 % zajęć z native speakerem.

Jedynie native speaker jest w stanie zapewnić odpowiednie środowisko językowe, dzięki któremu następuje prawdziwa akwizycja językowa (przyswajanie). Wiele struktur i zasad językowych jest nieświadomych, tak więc nawet wykształcony lektor anglista często ich nie stosuje. Regulują one wszystkie aspekty języka, np. zmiany wymowy przy mowie wolnej, średniej i szybkiej. Dzieci są wyczulone na przyswajanie głębokich zasad. Jest to jednak możliwe tylko z osobą, która sama te zasady stosuje, czyli z native speakerem.

Dziecko dostaje niepowtarzalną szansę przyswojenia głębokich zasad języka angielskiego, z których będzie korzystać do końca życia.

100 % zajęć prowadzonych jest wyłącznie w języku angielskim.

Dziecko dostaje bardzo dużą dawkę języka. Sytuacja zmusza je do rozumienia poleceń (dzieci wiele się domyślają z kontekstu) oraz do prób komunikowania się po angielsku z nauczycielem, aby osiągnąć swój cel. Otoczone jedynie angielskim, dziecko przyswaja duże partie języka.

Zajęcia prowadzone są przez native speakera uczącego w Przedszkolu Anglojęzycznym PROMAR.

Native speaker jest przeszkolony do pracy z małymi dziećmi i ma stosowną praktykę.Native speaker dobrze wie, czego można wymagać od dzieci w tym wieku i na tym etapie rozwojowym. Zna ich potrzeby, zwłaszcza emocjonalne. Potrafi dać dzieciom poczucie bezpieczeństwa. Native speaker z doświadczenia wie jakie zabawy oraz zajęcia dzieci lubią w tym wieku i potrafi je indywidualnie dopasować do dziecka. Dzięki temu, że prowadzący ma doświadczenie pracy w przedszkolu, Twoje dziecko będzie się dobrze czuło na zajęciach.

Częstotliwość: 1 raz w tygodniu, 45 minut

Miejsce zajęć: SJO PROMAR, ul. Bohaterów 12

Oferta limitowana – ilość grup ograniczona.

Standardy na kursach PROMAR

PRZYJAZNE WARUNKI

W nauczaniu partnerstwo stron i jasność reguł są podstawą sukcesu. Naszym kursantom oferujemy przejrzysty i jasny regulamin, stworzony z myślą o ich bezpieczeństwie i wygodzie. Umożliwiamy zmianę grupy, poziomu bądź rezygnację w trakcie roku szkolnego. Zapewniamy indywidualne podejście lektora, dobór do grupy według potrzeb oraz elastyczne formy płatności.

BEZPŁATNE KONSULTACJE

Efektywność i komfort nauki każdego klienta to cel naszej oferty. Aby pomóc utrzymać poziom i tempo nauki w przypadku nieobecności zapewniamy dodatkowe, pozalekcyjne, nieodpłatne konsultacje z lektorem.

BEZPŁATNY CERTYFIKAT SJO

Bezpłatne certyfikaty z opisem osiągniętych umiejętności Szkoły Języków Obcych PROMAR po zaliczeniu testów kończących kurs. Certyfikat wystawiany jest w języku polskim i nauczanym.

GWARANCJA JAKOŚCI

SJO PROMAR posiada akredytację Podkarpackiego Kuratora Oświaty w zakresie prowadzenia kursów jezyków obcych.

WYPOSAŻENIE I MATERIAŁY

Podręcznik zapewniamy w cenie kursu standardowego. Sale wyposażone są multimedia, tablice interaktywne i projektory.

RABATY ROCZNE

RABAT 5%

- rabat rodzinny oraz dla kursantów powracających po przerwie w nauce

RABAT 7%