Nazywam się Marcin Trojan i jestem nauczycielem języka angielskiego. Współpracę ze Szkołą Językową Promar w Łańcucie rozpocząłem w roku 2020. Jestem absolwentem Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Rzeszowie oraz Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie, po ukończeniu którego uzyskałem tytuł magistra filologii angielskiej.
W zawodzie nauczyciela pracuję od 1999 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując w liceum, szkole podstawowej oraz w nauczycielskim kolegium języków obcych. Od roku 2013 pracuję również w Studium Języków Obcych Uniwersytetu Rzeszowskiego.
Językiem angielskim pasjonuję się od lat. W swojej pracy staram się stwarzać uczniom jak najlepsze warunki do zdobywania wiedzy poprzez dobór odpowiednich metod nauczania. Wiem również jak wiele zależy od kompetencji nauczyciela oraz jego pasji i zaangażowania.
W wolnych chwilach słucham dobrej muzyki i oglądam mecze zawodowej koszykówki.