Charytatywny kiermasz świąteczny

W dniu 13 grudnia 2017 r.  w naszej placówce odbył się świąteczny kiermasz charytatywny, z którego wpływy w całości przeznaczono na Dom dla Dzieci "Dobrawa" oraz Dom dla Dzieci "Mieszko" w Rzeszowie.

Każda grupa z przedszkola oraz ze szkoły podstawowej zaangażowała się w przygotowanie przedstawienia dla uczestników kiermaszu. Młodzież  i nauczyciele wyprodukowali przepiękne ozdoby świąteczne, przygotowali wspaniałe przekąski. Rodzice wspierali i pomagali dzieciom w przygotowaniu ciast, przekąsek i dekoracji. W akcję zaangażowali się również uczniowie i nauczyciele z kursów językowych. Każde małe wsparcie było drogocennym gestem.

Podczas kiermaszu zebrano kwotę 4 111,67 złotych i 2 euro.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom oraz nauczycielom za zaangażowanie się w organizację kiermaszu i przedstawienia oraz za okazaną ofiarność.