Dzień językowy dla Szkoły Podstawowej w Brzeźnicy.

12 września 2017 roku II klasa Szkoły Podstawowej w Brzeźnicy uczestniczyła w dniu językowym w SJO PROMAR w Rzeszowie. Była to nagroda w wygranym plebiscycie Nowin "Jesteśmy I klasa" 2016 roku.

W ramach dnia językowego dzieci mogły uczestniczyć w lekcji języka angielskiego z obcokrajowcem - mówiącym wyłącznie po angielsku. Postawiły pierwsze kroki z językiem rosyjskim oraz językiem hiszpańskim.

Świetny nastrój, pozytywne nastawienie całej grupy do nauki języków obcych przyniosło wiele pozytywnych efektów. Dzieci z chęcią podjęły by się dalszej nauki innych języków obcych, poza językiem angielskim. Dziękujemy za zaangażowanie i miłe słowa dzieciom i ich opiekunom. Zapraszamy na kolejne lekcje językowe.