Konkurs Języka Angielskiego pod patronatem British Council dla SP

Szkoła Języków Obcych PROMAR ma zaszczyt zaprosić uczniów klas VII i VIII w wszystkich rzeszowskich szkół podstawowych do udziału w VII Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego pod patronatem British Council, który odbędzie się w dniu 29 maja  2019 roku o godz.11.00 w siedzibie Promaru przy ul. Bohaterów 12 w Rzeszowie.

Celem konkursu jest promocja nauki języka angielskiego, egzaminów międzynarodowych Cambridge English Qualifications oraz umożliwienie najlepszym uczniom zdobycia międzynarodowego certyfikatu Cambridge Assessment English, adekwatnego do poziomu ich wiedzy językowej.

Dla najlepszych uczestników konkursu British Council ufundowało vouchery na egzaminy B2 First for Schools (FCE), a SJO PROMAR bezpłatne godziny w ramach kursów językowych na dowolnych poziomach.

Prosimy nauczycieli języka angielskiego o wytypowanie maksymalnie 3 uczniów i przesłanie formularza zgłoszeniowego do dn. 24 maja 2019 r. do godz. 16.00 osobiście,  faxem 17/853 55 20 lub na adres e-mail: marketing@promar.edu.pl.

Zainteresowanych prosimy o kontakt na e-mail: marketing@promar.edu.pl. Udostępnimy Państwu pre-test, który pomoże w kwalifikacji uczniów na poziomie szkolnym.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu oraz pobranie pozostałych formularzy:

1. Regulamin konkursu
2. Formularz zgłoszeniowy