Marzec miesiącem kultury osobistej

W bieżącym roku szkolnym miesiąc marzec w naszej Dwujęzycznej Szkole Podstawowej PROMAR został ogłoszony miesiącem kultury osobistej. Przez trzy tygodnie dzieci pracowały nad swoim zachowaniem - oceniały je w kilku aspektach w specjalnie do tego przygotowanych zeszytach.

Każda grupa otrzymała zestaw zasad dobrego zachowania, które umieściła w swojej klasie. Dzieci podczas lekcji w trakcie mijających trzech tygodni, poświęcały czas na rozmowy o kulturze osobistej, na opracowanie projektów i stworzenie prac plastycznych. Uczniowie mieli również za zadanie stworzenie Klasowego Kodeksu Kultury Osobistej. W dniu 23 marca odbył się apel, na którym dzieci prezentowały swoje prace, w tym scenki rodzajowe dotyczące tematu kultury osobistej.