Międzygimnazjalny Konkurs języka angielskiego pod patronatem British Council

Miło nam poinformować o wynikach z finału konkursu. Pierwsze, drugie oraz czwarte miejsce zajęli uczniowie IX LO im. św. Królowej Jadwigi w Rzeszowie; trzecie i piąte uczniowie z Gimnazjum nr 12 im. Świętej Królowej Jadwigi w Rzeszowie; także dwa równorzędne 5 miejsca uczniowie z Zespołu Szkół Muzycznych nr 1 im. Karola Szymanowskiego w Rzeszowie. Starania najlepszych za I i II miejsce nagrodzone zostały voucherami na egzaminy międzynarodowe FCE ufundowane przez British Council - Honorowego Sponsora konkursu. SJO Promar przekazała laureatom kursy językowe. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, a nauczycielom za doskonałe przygotowanie uczniów. Konkurs był na mocnym poziomie B2 z elementami C1. Dokładne wyniki zostały udostępnione mailowo szkołom i nauczycielom prowadzącym.