Pomaganie przez ubranie

Centrum Edukacyjne PROMAR bierze udział w programie pn. "Pomaganie przez ubranie" zainicjowanym przez Fundację "AKOGO?" Ewy Błaszczak. Celem Fundacji jest pomoc dzieciom  po ciężkich urazach mózgu. Poprzez prowadzenie działalności społeczno-edukacyjnej, sygnalizują skalę problemu. Akcja "Pomaganie przez ubranie"  jest propagowaniem działań i zachowań proekologicznych i charytatywnych zarówno wśród dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych. Dzięki Państwa pomocy, za każdy zebrany kilogram tekstyliów, zgodnych z kryteriami, Fundacja otrzyma 2 zł. Zebrane środki zostaną przekazane na zakup symulatorów, które pobudzą układ nerwowy i zwiększą szansę na wybudzenie się małych pacjentów ze śpiączki.

Na głównym parkingu Promaru będzie stał pojemnik na używane ubrania, które są zbierane na rzecz Fundacji Ewy Błaszczyk "AKOGO?".

Więcej: http://akogo.pl/projekt-pomaganie-przez-ubranie