Współpracujemy z Lance Holt School w Australii

Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa PROMAR nawiązała współpracę ze szkołą podstawową Lance Holt School w Australii. Jest to szkoła z długoletnią tradycją, funkcjonująca od 1970 r. położona w mieście Fremantle. Celem współpracy jest wymiana informacji i doświadczeń w sferze edukacji i wychowania,  a także bezpośrednie kontakty naszych dzieci z rówieśnikami z Australii. Ta współpraca będzie okazją dla dzieci wymiany informacji o miejscach w których żyją,  kulturze krajów w których mieszkają, a jednocześnie da im możliwość do komunikowania się w języku angielskim z rodzimymi użytkownikami tego języka i szlifowania go w codziennym użyciu.

Szkoła ta ma bardzo podobne do naszego spojrzenie na edukację dzieci - tj.  bardzo ważnym elementem procesu nauczania jest w niej stworzenie dzieciom  bezpiecznego,  pełnego wsparcia środowiska do nauki i rozwoju. Szkoła ta kładzie duży nacisk na dobre relacje między dziećmi a nauczycielami, które warunkują dobre efekty nauczania.

Więcej o szkole Lance Holt School możecie Państwo dowiedzieć się tutaj: http://www.lanceholtschool.wa.edu.au/