Wyniki II Podkarpackiego Konkursu Języka Angielskiego dla Szkół Ponadgimnazjalnych „Egzamin IELTS – studiuj i pracuj za granicą”

Szkoła Języków Obcych PROMAR dziękuje obecnym szkołom i uczniom, którzy wzięli udział w II Podkarpackim Konkursie Języka Angielskiego dla Szkół Ponadgimnazjalnych "Egzamin IELTS – studiuj i pracuj za granicą” pod patronatem British Council, który odbył się 20 kwietnia 2017 r. w siedzibie Promaru.

Dla najlepszych uczestników konkursu British Council ufundowało 3 vouchery na egzaminy IELTS Cambridge English, a SJO PROMAR nieodpłatne zajęcia w ramach kursów językowych.

Laureatami konkursu zostali

1. miejsce - Marcin Czerwonka - Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli - 71/90 pkt.

2. miejsce - Katarzyna Leśniak - LO im. Janka Bytnara w Kolbuszowej - 70/90 pkt.

3. miejsce - Krzysztof Wal - LO im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie - 67/90 pkt.

4. miejsce - Konstanty Sakowski - LO im. Janka Bytnara w Kolbuszowej - 65/90 pkt.

5. miejsce - Aleksandra Zima - I LO im. Mikołaja Kopernika w Krośnie - 64/90 pkt.

6. miejsce - Jakub Foltarz - Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli - 63/90 pkt.

Poziom wszystkich uczestników był bardzo wysoki i wyrównany. Uczniom i opiekunom  serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycję za rok.

Pozostałe szczegółowe wyniki z ilością punktów prześlemy Państwu drogą meilową.
Dyplomy i nagrody zostaną wysłane pocztą na adres szkoły.

Nagrody:

1 miejsce: Bezpłatne uczestnictwo w egzaminie IELTS – International English Language Testing System Cambridge English

2 miejsce: Bezpłatne uczestnictwo w egzaminie IELTS – International English Language Testing System Cambridge English

3 miejsce: Bezpłatne uczestnictwo w egzaminie IELTS – International English Language Testing System Cambridge English

4 miejsce: 60 godzin nieodpłatnej nauki języka angielskiego na kursach otwartych w SJO Promar w Rzeszowie w roku szkolnym 2017/2018

5 miejsce: 40 godzin nieodpłatnej nauki języka angielskiego na kursach otwartych w SJO Promar w Rzeszowie w roku szkolnym 2017/2018

6 miejsce: 20 godzin nieodpłatnej nauki języka angielskiego na kursach otwartych w SJO Promar w Rzeszowie w roku szkolnym 2017/2018