Chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń +48 17 860 15 15
Znajdziesz nas także
Zaloguj się

Oferta dla firm

Oferta skrojona na miarę

Sprawna komunikacja w języku obcym jest jednym z kluczowych elementów sukcesu przedsiębiorstwa. Wychodząc naprzeciw potrzebom biznesowym, Szkoła Języków Obcych PROMAR przygotowała ofertę „skrojoną na miarę” specjalnie dla firm.

Słownictwo to nie wszystko

Ułatwiamy kontakt i zrozumienie kulturowości, obyczajowości różnych narodów związanych z danym językiem obcym. Przybliżamy niezbędne w biznesie tematy i łamiemy bariery w nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów, dbając przede wszystkim o doskonałe przygotowanie praktyczne języka.

Elastyczność

Jesteśmy dla Ciebie i dostosowujemy się do Twoich potrzeb. Na każdym etapie realizacji usługi dbamy o to, aby precyzyjnie odpowiadać na zmieniające się potrzeby edukacyjne Twojej Firmy.

Diagnozujemy potrzeby językowe

Wsłuchujemy się oczekiwania Firmy. Diagnozujemy jej potrzeby i obecne możliwości językowe poprzez kwalifikacje. Proponujemy indywidualny program nauczania dobierając odpowiednich lektorów (polskich lub native speakerów) oraz materiały i metody szkoleniowe. Prowadzony proces nauczania jest dostosowany do potrzeb i umiejętności uczestników. 

W dogodnym miejscu i czasie

Zajęcia realizujemy w siedzibie Firmy lub w naszym budynku w grupach lub indywidualne . Harmonogram, tempo i częstotliwość określamy wspólnie z Klientem po sprecyzowaniu celów.

Efekty a motywacja

Monitorujemy postępy uczestników, wspieramy ich motywację i zaangażowanie w pracy nad językiem obcym. Pomagamy przełamać trudności i osiągnąć założone cele wspierając metodycznie ich pracę.

Opieka i wsparcie

W trakcie realizacji kursu reagujemy na zmieniające się potrzeby firmy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji po rozpoczęciu zajęć, monitorujemy postępy i zadowolenie uczestników. Przygotowujemy raporty i bezpłatne certyfikaty oraz jeśli zajdzie taka potrzeba zmienimy i dostosujemy program zajęć.

Trafna komunikacja to podstawa

Konwersatoria z native speakerem

To kursy przygotowujące do komunikacji biznesowej w danej branży np. do udziału w konferencjach, prezentacjach lub targach poprzez przyswajanie przydatnych wyrażeń.

 

Język polski dla obcokrajowców


Kursy dla pracowników przebywających na kontrakcie w Polsce, chcących nabyć swobody komunikacji w języku polskim.

 

Business English


Kursy ze specjalistycznym językiem w kontaktach międzynarodowych. Komunikacja ustna, korespondencja pisemna formalna i mniej formalna. Kurs przygotowujący do egzaminu BEC.

 

Legal English


Kursy kształccą praktyczną komunikację w międzynarodowym kontekście prawniczym. Prawo ogólne, umów oraz spółek. Kursy dla radców prawnych, adwokatów, oraz aplikantów.

 

Nauka chińskiego światowym trendem


Wychodząc naprzeciw wymaganiom podkarpackiego rynku pracy, szkoła PROMAR poszerza ofertę językową o nauczanie języka chińskiego. Zapewniamy profesjonalnego, rodowitego nauczyciela języka chińskiego z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu, tłumaczeniach pisemnych i symultanicznych. Jest on specjalistą w zakresie języka biznesu i kultury komunikacji w stosunkach międzynarodowych oraz praktykiem w zakresie słownictwa specjalistycznego medycznego, prawnego i finansowego.
Nauczanie daje mu poczucie spełnienia,  to dla niego wspólna podróż ze studentami w celu poznania języka chińskiego i kultury Chin.

Zajęcia prowadzone są w języku angielskim.

 

Certyfikacja i potwierdzenie osiągnięć

Szkoła Języków Obcych PROMAR w Rzeszowie jest autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym British Council. Umożliwiamy przygotowanie się i zdawanie egzaminów typu Cambridge University BEC, FCE, CAE, IELTS. Nasi lektorzy doskonale przygotowują kandydatów do wybranego egzaminu międzynarodowego.

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych ofertą dla firm do kontaktu bezpośrednio z naszą infolinią lub biurem obsługi:

Klient instytucjonalny


T +48 17 860 15 15, w. 118, 119, 210 ;
klient.instytucjonalny@promar.edu.pl 

Wyślij zapytanie