Chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń +48 17 860 15 15
Znajdziesz nas także
Zaloguj się

Język Angielski

Kurs języka angielskiego

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauką języka angielskiego do kontaktu bezpośrednio z naszą infolinią lub biurem obsługi:

ul. Bohaterów 12, 35-112 Rzeszów

tel. 17 860 15 15

Grupa 3 - 13 lat

Grupy prowadzone autorska metodą nauczania PROMI, kładącą nacisk na zapewnienie najmłodszym kursantom poczucia bezpieczeństwa i na zaangażowanie ich w naukę.


Kids (3 - 6 lat)

Najmłodsi przyswajają język nie tylko słuchając i obserwując, potrzebują także odpowiednich warunków do rozwoju. Organizujemy zajęcia pełne wyzwań i wyrażania siebie poprzez zabawę. Taka nauka jest przyjemna oraz skuteczna w edukacji językowej dziecka.

Nowość ! Kids 100% z native speakerem. Naturalna nauka wymowy, akcentu, reakcji w kontakcie z żywym językiem. Program wzorowany na pracy z dziećmi w Przedszkolu Anglojęzycznym PROMAR. Oferta limitowana.


Junior (7 - 9 lat)

Celem prowadzonych zajęć jest zapewnienie szybkiego i wszechstronnego rozwoju językowego dziecka w anglojęzycznym środowisku. Stopniowo wprowadzamy elementy nauki typowo szkolnej.


Młodzież (10 - 13 lat)

Tematyka i typ zadań dostosowane są do wieku kursanta z wykorzystaniem multimediów i tablic interaktywnych. Oferujemy możliwość przygotowania do pierwszych międzynarodowych egzaminów językowych YLE Cambridge. Zajęcia w 50% są prowadzone przez native speakera.

Nowość ! B-Learning Skoordynowana nauka z lektorem oraz platformą e-learningową. Połączenie 2 metod nauczania znacznie przyśpiesza efektywność uczenia się. Raz w tygodniu przyjeżdżasz na zajęcia z lektorem, a około 2-3 godziny realizujesz samodzielnie na platformie. Uczysz się gdzie chcesz i kiedy chcesz poprzez komputer, tablet lub smartfon. Lektor cały czas monitoruje Twoją pracę na platformie, motywuje do pracy i służy wsparciem.


Młodzież 13 - 14 lat

Kursy prowadzone zintegrowaną metodą nauczania, która łączy różnorodne techniki z silnym naciskiem na umiejętności komunikacji ustnej w języku obcym.
Właściwa tematyka, dobór ćwiczeń i metod powtórzeniowych materiału ma w tym wieku ogromne znaczenie.
Dodatkowo udział native speakera w zajęciach doskonale szlifuje wymowę i akcent (native speaker prowadzi 50% zajęć).


Liceum 15 - 17 lat

Ta grupa wiekowa nauczana jest z wykorzystaniem metody zintegrowanej ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności komunikacji ustnej.
Kładziemy nacisk na zajęcia doskonalące wymowę i akcent z udziałem lektora obcojęzycznego (native speaker prowadzi min. 50% zajęć już od 5 poziomu).

Oferujemy kursy obejmujących:

  • język ogólny,
  • przygotowanie do matury,
  • przygotowanie do egzaminu międzynarodowego typu Cambridge.
Nowość ! Efektywna komunikacja 100% zajęć z native speakerem skupionych na umiejętnościach komunikacyjnych przy pomocy Communicative Method. Praca nad umiejętnościami aktywnymi, wykorzystanie posiadanej wiedzy do poprawy praktycznego użycia języka.

Dorości 18 + lat

Nauka języka na wszystkich poziomach zaawansowania obejmujących:

  • język ogólny,
  • przygotowanie do egzaminu międzynarodowego typu Cambridge,
  • przygotowanie do pracy w środowisku obcojęzycznym.
Nowości!
B-Learning. Skoordynowana nauka z lektorem oraz platformą e-learningową. Połączenie 2 metod nauczania znacznie przyśpiesza efektywność uczenia się. Raz w tygodniu przyjeżdżasz na zajęcia z lektorem, a około 2-3 godziny realizujesz samodzielnie na platformie. Uczysz się gdzie chcesz i kiedy chcesz poprzez komputer, tablet lub smartfon. Lektor cały czas monitoruje Twoją pracę na platformie, motywuje do pracy i służy wsparciem.
Efektywna komunikacja 100% zajęć z native speakerem skupionych na umiejętnościach komunikacyjnych przy pomocy Communicative Method. Aktywne warsztaty dopasowane do konkretnych potrzeb uczestników kursu. Pozwala przećwiczyć pewność siebie w kontaktach z obcokrajowcami i poprawia zaufanie do własnych umiejętności w konkretnych sytuacjach.

Firmy oraz instytucje

Sprawna komunikacja w języku obcym jest jednym z kluczowych elementów sukcesu przedsiębiorstwa w dzisiejszych realiach rynkowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom zawodowym oraz biznesowym, oferujemy kursy skrojone do specjalnych potrzeb firm i instytucji. Oferujemy m.in. skuteczne przygotowanie do prowadzenia negocjacji, prezentacji oraz rozmów handlowych.


Angielski dla maturzystów

Kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz do egzaminu na studia językowe. 50% zajęć prowadzonych jest przez lektora obcojęzycznego - native speakera.


Kursy egzaminacyjne

Na 14 poziomach. Prowadzone metodą zintegrowaną, która umożliwia równoczesne opanowanie czterech sprawności językowych w sposób zintegrowany (czytanie, pisanie, mówienie, słuchanie), ukierunkowane na zdanie konkretnego egzaminu językowego. 50% zajęć prowadzonych jest przez lektora obcojęzycznego - native speakera.


Kursy odświeżające

Kursy przeznaczone dla osób dbających o dobrą kondycję językową oraz nauczycieli języków obcych; nauka na najwyższych poziomach C1 i C2 prowadząca do odświeżenia produktywnych sprawności językowych.


Business English

Dla instytucji, firm, osób dorosłych przygotowujące do egzaminów University of Cambrdge ESOL - BEC Business English Certificate na wszystkich poziomach oraz specjalistyczne z rozszerzonym językiem branżowym.


Kursy super - aktywne

Kursy ukierunkowane, w grupach 2-5 osób, oferowane wszystkim tym, którzy chcą w szybkim tempie opanować konkretne umiejętności np. mówienie, gramatykę, tłumaczenie tekstów lub przygotować się do wybranego egzaminu. Kursy są oferowane również w tempie 6 godz./tyg., (pn, śr, pt).


Kursy Indywidualne

Zajęcia dopasowane są indywidualnie do zapotrzebowania klienta, jeżeli chodzi o poziom, tempo oraz dobór lektora lub native speakera.

Intensywne kursy języka angielskiego w okresie wakacji

2-tygodniowe wakacyjne kursy językowe. Maksymalnie podkręcamy tempo nauki ucząc się po 6 godzin lekcyjnych codziennie, czyli rok nauki w szkole w 2 tygodnie.​

Dla kogo? Grupy ukierunkowane są na potrzeby młodzieży szkolnej oraz skierowane osób dorosłych, które w szybkim tempie chcą poprawić swoje umiejętności w języku angielskim.
Kiedy? Codziennie po 6 godzin lekcyjnych od poniedziałku do piątku od 9:00 do 14:15 w I połowie lipca lub w II połowie sierpnia.
Mała ilość osób w grupie zapewni szybsze efekty: 4 - 8 osób.

Komunikacyjne metody nauczania z dbałością o rozwijanie wszystkich umiejętności językowych: pisania, zrozumienia ze słuchu, poprawności gramatycznej oraz właściwej wymowy.
Przerwa obiadowa: na podtrzymanie energii i relaks pomiędzy zajęciami zapewniamy wspólny obiad, kawę, herbatę, wodę, ciasteczka.

2-tygodzniowe intensywne kursy języka angielskiego dla dzieci w okresie wakacji

Kiedy? Codziennie po 3 godzin lekcyjne od poniedziałku do piątku od 9:00 do 12:00 w I połowie lipca lub w II połowie sierpnia. Mała ilość osób w grupie (4-8 osób) zapewni szybsze efekty.

Standardy na kursach PROMAR

PRZYJAZNE WARUNKI

W nauczaniu partnerstwo stron i jasność reguł są podstawą sukcesu. Naszym kursantom oferujemy przejrzysty i jasny regulamin, stworzony z myślą o ich bezpieczeństwie i wygodzie. Umożliwiamy zmianę grupy, poziomu bądź rezygnację w trakcie roku szkolnego. Zapewniamy indywidualne podejście lektora, dobór do grupy według potrzeb oraz elastyczne formy płatności.


BEZPŁATNE KONSULTACJE

Efektywność i komfort nauki każdego klienta to cel naszej oferty. Aby pomóc utrzymać poziom i tempo nauki w przypadku nieobecności zapewniamy dodatkowe, pozalekcyjne, nieodpłatne konsultacje z lektorem.


BEZPŁATNY CERTYFIKAT SJO

Bezpłatne certyfikaty z opisem osiągniętych umiejętności Szkoły Języków Obcych PROMAR po zaliczeniu testów kończących kurs. Certyfikat wystawiany jest w języku polskim i nauczanym.


GWARANCJA JAKOŚCI

SJO PROMAR posiada akredytację Podkarpackiego Kuratora Oświaty w zakresie prowadzenia kursów jezyków obcych.


WYPOSAŻENIE I MATERIAŁY

Podręcznik zapewniamy w cenie kursu standardowego. Sale wyposażone są multimedia, tablice interaktywne i projektory.

RABATY ROCZNE

RABAT 5%

- rabat rodzinny oraz dla kursantów powracających po przerwie w nauce

RABAT 7%

- rabat na kurs w sobotę po godzinie 12:00

RABAT 10%

- dla osób, które do 30 czerwca wpłacają wpisowe na kolejny rok szkolny

RABAT 15%

- dla studentów oraz posiadaczy karty "Rodzina wielodzietna 3+"

RABAT 40%

- na naukę równoległą drugiego języka obcego

Regulamin kursów językowych 2018 / 2019

Pobierz

Dowiedz się więcej o kursach językowych