Chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń +48 17 860 15 15
Znajdziesz nas także
Zaloguj się

Język chiński

Learn Chinese with PROMAR

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauką języka chińskiego do kontaktu bezpośrednio z naszą infolinią lub biurem obsługi:

ul. Bohaterów 12, 35-112 Rzeszów

tel. +48 17 860 15 15

Nauka chińskiego światowym trendem

Nauka języka chińskiego to spowodowany chińską ekspansją gospodarczą światowy trend. Europejskie firmy współpracują z chińskimi producentami, a rodzimy biznes chiński coraz częściej inwestuje w Europie. Wymaga to od firm poszukiwania ludzi ze znajomością języka chińskiego, ludzi którzy stanowiliby pomost komunikacyjny i kulturowy pomiędzy Zachodem, a Dalekim Wschodem.

Nauka chińskiego na Podkarpaciu

Wychodząc naprzeciw wymaganiom podkarpackiego rynku pracy, szkoła PROMAR poszerza ofertę językową o nauczanie języka chińskiego.

Zapewniamy profesjonalnego, rodowitego nauczyciela języka chińskiego z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu, tłumaczeniach pisemnych i symultanicznych. Specjalistę w zakresie języka biznesu i kultury komunikacji w stosunkach międzynarodowych. Praktyk w zakresie słownictwa specjalistycznego medycznego, prawnego i finansowego.

Nauczanie daje mu poczucie spełnienia, to dla niego wspólna podróż ze studentami w celu poznania języka chińskiego i kultury Chin.

Zajęcia prowadzone są w języku angielskim.

Serdecznie zapraszamy osoby dorosłe, młodzież i dzieci zainteresowane nauką języka chińskiego, na zajęcia organizowane w dogodnych terminach 1 raz w tygodniu po 2 godz. lekcyjne.

Standardy na kursach PROMAR

PRZYJAZNE WARUNKI

W nauczaniu partnerstwo stron i jasność reguł są podstawą sukcesu. Naszym kursantom oferujemy przejrzysty i jasny regulamin, stworzony z myślą o ich bezpieczeństwie i wygodzie. Umożliwiamy zmianę grupy, poziomu bądź rezygnację w trakcie roku szkolnego. Zapewniamy indywidualne podejście lektora, dobór do grupy według potrzeb oraz elastyczne formy płatności.


BEZPŁATNE KONSULTACJE

Efektywność i komfort nauki każdego klienta to cel naszej oferty. Aby pomóc utrzymać poziom i tempo nauki w przypadku nieobecności zapewniamy dodatkowe, pozalekcyjne, nieodpłatne konsultacje z lektorem.


BEZPŁATNY CERTYFIKAT SJO

Bezpłatne certyfikaty z opisem osiągniętych umiejętności Szkoły Języków Obcych PROMAR po zaliczeniu testów kończących kurs. Certyfikat wystawiany jest w języku polskim i nauczanym.


GWARANCJA JAKOŚCI

SJO PROMAR posiada akredytację Podkarpackiego Kuratora Oświaty w zakresie prowadzenia kursów jezyków obcych.


WYPOSAŻENIE I MATERIAŁY

Podręcznik zapewniamy w cenie kursu standardowego. Sale wyposażone są multimedia, tablice interaktywne i projektory.

RABATY ROCZNE

RABAT 5%

- rabat rodzinny oraz dla kursantów powracających po przerwie w nauce

RABAT 7%

- rabat na kurs w sobotę po godzinie 12:00

RABAT 10%

- dla osób, które do 30 czerwca wpłacają wpisowe na kolejny rok szkolny

RABAT 15%

- dla studentów oraz posiadaczy karty "Rodzina wielodzietna 3+"

RABAT 40%

- na naukę równoległą drugiego języka obcego

Regulamin kursów językowych 2018 / 2019

Pobierz

Dowiedz się więcej o kursach językowych