Chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń +48 17 860 15 15
Znajdziesz nas także
Zaloguj się

Jezyk Niemiecki

Kurs języka niemieckiego

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauką języka niemieckiego do kontaktu bezpośrednio z naszą infolinią lub biurem obsługi:

ul. Bohaterów 12, 35-112 Rzeszów

tel. 17 860 15 15

Grupy wiekowe 3 - 12 lat prowadzone są autorska metodą nauczania PROMI, kładącą nacisk na zapewnienie najmłodszym kursantom poczucia bezpieczeństwa i na zaangażowanie ich w naukę.


Kids 3 - 6 lat

Najmłodsi przyswajają język nie tylko słuchając i obserwując, potrzebują także odpowiednich warunków do rozwoju. Organizujemy zajęcia pełne wyzwań i wyrażania siebie poprzez zabawę. Taka nauka jest przyjemna oraz skuteczna w edukacji językowej dziecka.


Junior 7 - 9 lat

Celem prowadzonych zajęć jest zapewnienie szybkiego i wszechstronnego rozwoju językowego dziecka w anglojęzycznym środowisku. Stopniowo wprowadzamy elementy nauki typowo szkolnej.


Młodzież 9 - 12 lat

Tematyka i typ zadań dostosowane są do wieku kursanta z wykorzystaniem multimediów i tablic interaktywnych. Oferujemy możliwość przygotowania do pierwszych międzynarodowych egzaminów językowych typu Goethe Institut.

Grupa 13 - 15 lat

Kursy prowadzone zintegrowaną metodą nauczania, która łączy różnorodne techniki z silnym naciskiem na umiejętności komunikacji ustnej w języku obcym.
Właściwa tematyka, dobór ćwiczeń i metod powtórzeniowych materiału ma w tym wieku ogromne znaczenie.

Niemiecki dla maturzystów

Kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz do egzaminu na studia językowe.

Niemiecki z przygotowaniem do egzaminu międzynarodowego

Na 14 poziomach. Prowadzone metodą zintegrowaną, która umożliwia równoczesne opanowanie czterech sprawności językowych w sposób zintegrowany (czytanie, pisanie, mówienie, słuchanie) oraz zastosowanie struktur gramatycznych plus tłumaczenia utrwalające nabyte umiejętności. Przygotowujący do egzaminów Goethe Institut.

Kursy odświeżające

Kursy przeznaczone dla osób dbających o dobrą kondycję językową oraz nauczycieli języków obcych; nauka na najwyższych poziomach C1 i C2 prowadząca do odświeżenia produktywnych sprawności językowych.

Firmy oraz instytucje

Sprawna komunikacja w języku obcym jest jednym z kluczowych elementów sukcesu przedsiębiorstwa w dzisiejszych realiach rynkowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom zawodowym oraz biznesowym, oferujemy kursy skrojone do specjalnych potrzeb firm i instytucji. Oferujemy m.in. skuteczne przygotowanie do prowadzenia negocjacji, prezentacji oraz rozmów handlowych.

Konwersacje

Zajęcia prowadzone przez rodzimego użytkownika na różnych poziomach zaawansowania. Zapewniają intensywny kontakt z żywym językiem.

Kursy super - aktywne

Kursy ukierunkowane, w grupach 2-5 osób, oferowane wszystkim tym, którzy chcą w szybkim tempie opanować konkretne umiejętności np. mówienie, gramatykę, tłumaczenie tekstów lub przygotować się do wybranego egzaminu. Kursy są oferowane również w tempie 6 godz./tyg., (pn, śr, pt).

Kursy indywidualne

Zajęcia dopasowane są indywidualnie do zapotrzebowania klienta, jeżeli chodzi o poziom, tempo oraz dobór lektora.

Standardy na kursach PROMAR

PRZYJAZNE WARUNKI

W nauczaniu partnerstwo stron i jasność reguł są podstawą sukcesu. Naszym kursantom oferujemy przejrzysty i jasny regulamin, stworzony z myślą o ich bezpieczeństwie i wygodzie. Umożliwiamy zmianę grupy, poziomu bądź rezygnację w trakcie roku szkolnego. Zapewniamy indywidualne podejście lektora, dobór do grupy według potrzeb oraz elastyczne formy płatności.


BEZPŁATNE KONSULTACJE

Efektywność i komfort nauki każdego klienta to cel naszej oferty. Aby pomóc utrzymać poziom i tempo nauki w przypadku nieobecności zapewniamy dodatkowe, pozalekcyjne, nieodpłatne konsultacje z lektorem.


BEZPŁATNY CERTYFIKAT SJO

Bezpłatne certyfikaty z opisem osiągniętych umiejętności Szkoły Języków Obcych PROMAR po zaliczeniu testów kończących kurs. Certyfikat wystawiany jest w języku polskim i nauczanym.


GWARANCJA JAKOŚCI

SJO PROMAR posiada akredytację Podkarpackiego Kuratora Oświaty w zakresie prowadzenia kursów jezyków obcych.


WYPOSAŻENIE I MATERIAŁY

Podręcznik zapewniamy w cenie kursu standardowego. Sale wyposażone są multimedia, tablice interaktywne i projektory.

RABATY ROCZNE

RABAT 5%

- rabat rodzinny oraz dla kursantów powracających po przerwie w nauce

RABAT 7%

- rabat na kurs w sobotę po godzinie 12:00

RABAT 10%

- dla osób, które do 30 czerwca wpłacają wpisowe na kolejny rok szkolny

RABAT 15%

- dla studentów oraz posiadaczy karty "Rodzina wielodzietna 3+"

RABAT 40%

- na naukę równoległą drugiego języka obcego

Regulamin kursów językowych 2019 / 2020

Pobierz

Dowiedz się więcej o kursach językowych