Chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń +48 17 860 15 15
Znajdziesz nas także
Zaloguj się

Centrum Tłumaczeń

Centrum Tłumaczeń PROMAR oferuje pełen zakres usług tłumaczeniowych pisemnych i ustnych, zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm.

Jakie usługi świadczymy?

Kompleksowa obsługa tłumaczeniowa firm i instytucji.

 

Tłumaczenie tekstów zwykłych i specjalistycznych

Np. medyczne, techniczne, ekonomiczne etc., w dowolnej objętości.

 

Tłumaczeń przysięgłych oraz realizowanych w trybie ekspresowym.

 

Tłumaczeń ustnych

Na wszelkiego rodzaju konferencjach, spotkaniach biznesowych w formie tłumaczenia konsekutywnego, symultanicznego, bądź szeptanego.

 

Usługi tłumaczeń ustnych w formie wideokonferencji, telekonferencji

Np. rozmowy z partnerem handlowym poprzez Skype.

 

Z jakich języków tłumaczymy?

Specjalizujemy się w tłumaczeniach z języków: angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego, niemieckiego i francuskiego na język polski i odwrotnie

 

Jak wyceniamy usługi?

Usługę wyceniamy zawsze bezpłatnie. Oferujemy konkurencyjne ceny. Ceny ustalamy indywidualnie w oparciu o stopień skomplikowania tekstu, termin realizacji, wielkość zlecenia oraz charakter usługi.

Tłumaczenia pisemne

Podstawą obliczania kosztu tłumaczenia pisemnego jest liczba stron oryginału.

Strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego i specjalistycznego obejmuje 1800 znaków (ze spacjami) według edytora tekstu.

Strona obliczeniowa tłumaczenia przysięgłego obejmuje 1125 znaków (ze spacjami) według edytora tekstu. Język specjalistyczny +25%.

Tłumaczenia ustne

W przypadku tłumaczeń ustnych podstawą wynagrodzenia jest godzina pracy tłumacza.

Tłumaczenia mogą być wykonywane w trybie:

zwykłym

ekspresowym

sporządzenie tłumaczenia w dniu zlecenia – dostarczenie tłumaczenia do godziny 12, maksymalnie 5 stron) - cena wyższa o 100%

 

Co nas wyróżnia?

Każde tłumaczenie pisemne realizowane jest przez profesjonalnego tłumacza, przy użyciu programów typu CAT (Computer Aided Translation). Tłumaczenia CAT nie należy mylić z tłumaczeniem komputerowym typu translator. W Centrum Tłumaczeń PROMAR, tłumaczenie jest zawsze realizowane bezpośrednio przez tłumacza. Specjalistyczny program komputerowy ma na celu zapewnić utrzymanie formatowania tekstu oraz wspomagać zachowanie spójnej terminologii w ramach całego zlecenia, lub wszystkich tłumaczeń realizowanych dla konkretnej firmy. Jest to szczególnie istotne w przypadku tłumaczeń specjalistycznych.

Korzystając z oferty Centrum Tłumaczeń PROMAR, zyskają Państwo gwarancję jakości tłumaczenia i poufności treści przekazanych nam dokumentów. Dzięki obszernej bazie lektorów i tłumaczy stale współpracujących z Centrum Tłumaczeń, gwarantujemy miłą, szybką obsługę oraz wysoką jakość usług.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym Centrum Tłumaczeń:

tel. 17 860 15 15 wew. 118

tlumaczenia@promar.edu.pl

Wyślij zapytanie