Jedna z najlepszych szkół w Rzeszowie

Nasza Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa jest jedną z najlepszych szkół w Rzeszowie! W mieście zajmujemy 3. miejsce, a wśród 10 306 szkół podstawowych z całej Polski – 106. miejsce – to ogromny sukces! Z dumą i nieskrywaną satysfakcją dzielimy się świetną informacją.

Ranking opracował ogólnopolski portal edukacyjny WaszaEdukacja.pl. Dane potrzebne do jego stworzenia portal pozyskał z takich instytucji jak OKE, CKE oraz MEiN. Pod uwagę WaszaEdukacja.pl wzięła wyniki egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego oraz olimpiad przedmiotowych. Więcej informacji można znaleźć na stronie portalu: Ranking Szkół Podstawowych

To znaczy dla nas tym więcej, że uczymy nie w oparciu o żelazną dyscyplinę czy wymagania niemożliwe do spełnienia, ale zgodnie z metodami opartymi o zrozumienie, takimi jak Porozumienie bez Przemocy Marshalla Rosenberga. Dzieci uczą się szczerze mówić o uczuciach i potrzebach oraz budują postawę pełną empatii i zrozumienia wobec drugiego człowieka. Daje im to zrozumienie konsekwencji swoich czynów. Nasi uczniowie nie muszą obawiać się kar czy spodziewać nagród za swoje działania, ponieważ mają świadomość skutków swoich działań, zarówno tych dobrych, jak i złych. Wpływa to na ich poczucie odpowiedzialności i sprawczości. W nauczaniu stale wdrażamy i rozwijamy Ocenianie Kształtujące, dzięki któremu uczniowie są świadomi celów lekcji oraz kryteriów sukcesu. To pozwala im na usprawnianie podejmowanie decyzji i torowanie lepszych ścieżek ku wysokim osiągnięciom edukacyjnym.

Dziękujemy nauczycielom, rodzicom i uczniom – to nasz wspólny sukces!

Rekrutacja na rok 2023/2024

Informujemy także, że ruszyła rekrutacja na nowy rok szkolny 2023/2024. Więcej o naszej szkole, potrzebnych dokumentach i naszych działaniach dowiesz się KLIKAJĄC TUTAJ.

Zapisz swoje dziecko do jednej z najlepszych szkół w Rzeszowie!