Egzaminy międzynarodowe

Egzaminy międzynarodowe pozwalają zdobyć uznawany na całym świecie certyfikat poświadczający praktyczną znajomość języka obcego. Certyfikaty umożliwiają studia na zagranicznych uniwersytetach oraz otrzymanie dobrej pracy w kraju bądź za granicą. Szkoła Języków Obcych PROMAR jest autoryzowanym centrum egzaminów międzynarodowych z języka angielskiego.

Egzaminy międzynarodowe dla uczniów licealistów i dorosłych

Co dają?
Jak wyglądają?
Który wybrać?

Opowie koordynator egzaminów międzynarodowych Monika Kopacz
31 maja 2022  g. 18.00
Zapisz się ma bezpłatny webinar

British Council Examination Centre

Szkoła Języków Obcych PROMAR jest od 1994 roku jednym z autoryzowanych centrów egzaminacyjnych Cambridge Assessment English .

Co roku do egzaminów przystępuje ponad 2 miliony osób w 90 krajach. Cechy wyróżniające egzaminy Cambridge to: rzetelna ocena, uznawalność wyników przez uczelnie, pracodawców i oficjalne instytucje na całym świecie, wsparcie metodyczne dla nauczycieli oraz pomoc dla osób przygotowujących się do testów.

Egzaminy Cambridge English, osadzone w autentycznych kontekstach komunikacyjnych, rozwijają umiejętności potrzebne do posługiwania się angielskim w szkole, na uczelni w pracy i podczas wypoczynku. Sprawdzają cztery sprawności językowe: słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie. Certyfikaty Cambridge English to pierwszy krok do lepszego wykształcenia i szerszych perspektyw zawodowych.

 

 • C2 Proficiency (CPE)
 • C1 Advanced (CAE)
 • B2 First (FCE)
 • B1 Preliminary (PET)
 • A2 Key (KET)
 • Cambridge Young Learners Examinations (YLE)
 • Business English Certificate (BEC)
 • International English Language Testing System (IELTS)
Nowość! IELTS w Rzeszowie

IELTS (International English Language Testing System) to najpopularniejszy na świecie test języka angielskiego.

IELTS otwiera drzwi – pomoże Ci żyć, studiować i pracować na całym świecie. Jest to jedyny test oceniający znajomość języka angielskiego uznawany przez władze imigracyjne wszystkich krajów, które wymagają tego rodzaju dyplomu.

IELTS został stworzony, by pomóc ci w posługiwaniu się angielskim w Twoim nowym życiu za granicą. W czasie krótszym niż trzy godziny, oceni wszystkie Twoje kompetencje językowe: rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, pisanie i mówienie. Wyniki są dostępne już w 13 dni.

IELTS jest testem języka angielskiego o najszerszej uznawalności. Możesz być pewny, że test IELTS zapewnia uczciwą i spójną ocenę Twojego poziomu znajomości języka angielskiego, ponieważ został stworzony przez ekspertów językowych i zdobył zaufanie instytucji na całym świecie.

Dlaczego IELTS?
 • test otwierający drzwi do pracy i studiów, w Polsce i zagranicą
 • najbardziej praktyczny i przyjazny zdającym test językowy
 • wyniki już 13 dnia po egzaminie
 • brak oddzielnej części gramatycznej!
 • honorowany przez najważniejsze uczelnie w Europie, Wielkiej Brytanii, Australii i USA – sprawdź, które uczelnie honorują IELTS.
IELTS w Polsce

IELTS pomaga nie tylko tym, którzy chcą studiować i pracować za granicą. Jest powszechnie uznawany także w Polsce. Wiele prestiżowych uniwersytetów i szkół wyższych w Polsce akceptuje test IELTS jako całkowitą lub częściową podstawę do zwolnienia z wewnętrznych egzaminów i testów z języka angielskiego, a także jako podstawę przyznawania punktów w ramach międzynarodowych programów studenckich, takich jak Erasmus+.

Dowiedz się więcej o IELTS: terminach, miejscach, strukturze testu i sposobie zapisów.

ZAPISY NA SESJĘ EGZAMINACYJNĄ

Każda osoba, która zarejestruje się na egzamin otrzymuje dostęp do platformy “LearnEnglish Exams” – zawierającej zestaw praktycznych ćwiczeń, dzięki którym kandydaci mogą poszerzyć swoją wiedzę oraz nabyć umiejętności i pewność siebie przed przystąpieniem do egzaminu Cambridge English: B2 First, B2 First for Schools lub C1 Advanced.

Chcesz wiedzieć więcej o Egzaminach Cambridge Qualifications? Wejdź na stronę:

Kontakt

Centrum Edukacyjne PROMAR

ul. Bohaterów 12
35-112 Rzeszów

Konto bankowe w PEKAO SA
Nr: 79 1240 4751 1111 0010 4440 8553

Szkoła Języków Obcych

T +48 17 860 15 15 / w. 200
biuro@promar.edu.pl

Call Now Button