Chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń +48 17 860 15 15
Znajdziesz nas także
Zaloguj się

Egzaminy międzynarodowe

Egzaminy międzynarodowe pozwalają zdobyć uznawany na całym świecie certyfikat poświadczający praktyczną znajomość języka obcego. Certyfikaty umożliwiają studia na zagranicznych uniwersytetach oraz otrzymanie dobrej pracy w kraju bądź za granicą. Szkoła Języków Obcych PROMAR jest autoryzowanym centrum egzaminów międzynarodowych z języka angielskiego.

 

British Council Examination Centre

Szkoła Języków Obcych PROMAR jest od 1994 roku jednym z autoryzowanych centrów egzaminacyjnych Cambridge Assesment English .
 
Co roku do egzaminów przystępuje ponad 2 miliony osób w 90 krajach. Cechy wyróżniające egzaminy Cambridge to: rzetelna ocena, uznawalność wyników przez uczelnie, pracodawców i oficjalne instytucje na całym świecie, wsparcie metodyczne dla nauczycieli oraz pomoc dla osób przygotowujących się do testów.

 
Egzaminy Cambridge English, osadzone w autentycznych kontekstach komunikacyjnych, rozwijają umiejętności potrzebne do posługiwania się angielskim w szkole, na uczelni w pracy i podczas wypoczynku. Sprawdzają cztery sprawności językowe: słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie. Certyfikaty Cambridge English to pierwszy krok do lepszego wykształcenia i szerszych perspektyw zawodowych.


C2 Proficiency (CPE)
C1 Advanced (CAE)
B2 First (FCE)
B1 Preliminary (PET)
A2 Key (KET)
Cambridge Young Learners Examinations (YLE)
Business English Certificate (BEC)
International English Language Testing System (IELTS)

 

Nowość! IELTS w Rzeszowie

 

IELTS (International English Language Testing System) to najpopularniejszy na świecie test języka angielskiego.

IELTS otwiera drzwi – pomoże Ci żyć, studiować i pracować na całym świecie. Jest to jedyny test oceniający znajomość języka angielskiego uznawany przez władze imigracyjne wszystkich krajów, które wymagają tego rodzaju dyplomu.

IELTS został stworzony, by pomóc ci w posługiwaniu się angielskim w Twoim nowym życiu za granicą. W czasie krótszym niż trzy godziny, oceni wszystkie Twoje kompetencje językowe: rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, pisanie i mówienie. Wyniki są dostępne już w 13 dni.

IELTS jest testem języka angielskiego o najszerszej uznawalności. Możesz być pewny, że test IELTS zapewnia uczciwą i spójną ocenę Twojego poziomu znajomości języka angielskiego, ponieważ został stworzony przez ekspertów językowych i zdobył zaufanie instytucji na całym świecie.

 

Dlaczego IELTS?

test otwierający drzwi do pracy i studiów, w Polsce i zagranicą
najbardziej praktyczny i przyjazny zdającym test językowy
wyniki już 13 dnia po egzaminie
brak oddzielnej części gramatycznej!
honorowany przez najważniejsze uczelnie w Europie, Wielkiej Brytanii, Australii i USA – sprawdź, które uczelnie honorują IELTS.

IELTS w Polsce

IELTS pomaga nie tylko tym, którzy chcą studiować i pracować za granicą. Jest powszechnie uznawany także w Polsce. Wiele prestiżowych uniwersytetów i szkół wyższych w Polsce akceptuje test IELTS jako całkowitą lub częściową podstawę do zwolnienia z wewnętrznych egzaminów i testów z języka angielskiego, a także jako podstawę przyznawania punktów w ramach międzynarodowych programów studenckich, takich jak Erasmus+.

Dowiedz się więcej o IELTS: terminach, miejscach, strukturze testu i sposobie zapisów.

 

ZAPISY NA SESJĘ EGZAMINACYJNĄ

Rejestracja prowadzona jest przez stronę: http://examfinder.britishcouncil.pl/

 

Każda osoba, która zarejestruje się na egzamin otrzymuje dostęp do platformy “LearnEnglish Exams” – zawierającej zestaw praktycznych ćwiczeń, dzięki którym kandydaci mogą poszerzyć swoją wiedzę oraz nabyć umiejętności i pewność siebie przed przystąpieniem do egzaminu Cambridge English: B2 First, B2 First for Schools lub C1 Advanced.

Chcesz wiedzieć więcej o Egzaminach Cambridge Qualifications? Wejdź na stronę:

https://www.britishcouncil.pl/egzaminy/cambridge-english

http://www.cambridgeenglish.org/pl/exams/

 

lub skontaktuj się z nami!

 

Szkoła Języków Obcych PROMAR

tel. 17 860 15 15 wew. 118, 119

email: biuro@promar.edu.pl