Egzaminy międzynarodowe

Egzaminy międzynarodowe pozwalają zdobyć uznawany na całym świecie certyfikat poświadczający praktyczną znajomość języka obcego. Certyfikaty umożliwiają studia na zagranicznych uniwersytetach oraz otrzymanie dobrej pracy w kraju bądź za granicą. Szkoła Języków Obcych PROMAR jest autoryzowanym centrum egzaminów międzynarodowych z języka angielskiego.

British Council Examination Centre

Szkoła Języków Obcych PROMAR jest od 1994 roku jednym z autoryzowanych centrów egzaminacyjnych Cambridge Assessment English .

Co roku do egzaminów przystępuje ponad 2 miliony osób w 90 krajach. Cechy wyróżniające egzaminy Cambridge to: rzetelna ocena, uznawalność wyników przez uczelnie, pracodawców i oficjalne instytucje na całym świecie, wsparcie metodyczne dla nauczycieli oraz pomoc dla osób przygotowujących się do testów.

Egzaminy Cambridge English, osadzone w autentycznych kontekstach komunikacyjnych, rozwijają umiejętności potrzebne do posługiwania się angielskim w szkole, na uczelni w pracy i podczas wypoczynku. Sprawdzają cztery sprawności językowe: słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie. Certyfikaty Cambridge English to pierwszy krok do lepszego wykształcenia i szerszych perspektyw zawodowych.

 

 • C2 Proficiency (CPE)
 • C1 Advanced (CAE)
 • B2 First (FCE)
 • B1 Preliminary (PET)
 • A2 Key (KET)
 • Cambridge Young Learners Examinations (YLE)
 • Business English Certificate (BEC)
 • International English Language Testing System (IELTS)
Nowość! IELTS w Rzeszowie

IELTS (International English Language Testing System) to najpopularniejszy na świecie test języka angielskiego.

IELTS otwiera drzwi – pomoże Ci żyć, studiować i pracować na całym świecie. Jest to jedyny test oceniający znajomość języka angielskiego uznawany przez władze imigracyjne wszystkich krajów, które wymagają tego rodzaju dyplomu.

IELTS został stworzony, by pomóc ci w posługiwaniu się angielskim w Twoim nowym życiu za granicą. W czasie krótszym niż trzy godziny, oceni wszystkie Twoje kompetencje językowe: rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, pisanie i mówienie. Wyniki są dostępne już w 13 dni.

IELTS jest testem języka angielskiego o najszerszej uznawalności. Możesz być pewny, że test IELTS zapewnia uczciwą i spójną ocenę Twojego poziomu znajomości języka angielskiego, ponieważ został stworzony przez ekspertów językowych i zdobył zaufanie instytucji na całym świecie.

Dlaczego IELTS?
 • test otwierający drzwi do pracy i studiów, w Polsce i zagranicą
 • najbardziej praktyczny i przyjazny zdającym test językowy
 • wyniki już 13 dnia po egzaminie
 • brak oddzielnej części gramatycznej!
 • honorowany przez najważniejsze uczelnie w Europie, Wielkiej Brytanii, Australii i USA – sprawdź, które uczelnie honorują IELTS.
IELTS w Polsce

IELTS pomaga nie tylko tym, którzy chcą studiować i pracować za granicą. Jest powszechnie uznawany także w Polsce. Wiele prestiżowych uniwersytetów i szkół wyższych w Polsce akceptuje test IELTS jako całkowitą lub częściową podstawę do zwolnienia z wewnętrznych egzaminów i testów z języka angielskiego, a także jako podstawę przyznawania punktów w ramach międzynarodowych programów studenckich, takich jak Erasmus+.

Dowiedz się więcej o IELTS: terminach, miejscach, strukturze testu i sposobie zapisów.

ZAPISY NA SESJĘ EGZAMINACYJNĄ

Każda osoba, która zarejestruje się na egzamin otrzymuje dostęp do platformy “LearnEnglish Exams” – zawierającej zestaw praktycznych ćwiczeń, dzięki którym kandydaci mogą poszerzyć swoją wiedzę oraz nabyć umiejętności i pewność siebie przed przystąpieniem do egzaminu Cambridge English: B2 First, B2 First for Schools lub C1 Advanced.

Chcesz wiedzieć więcej o Egzaminach Cambridge Qualifications? Wejdź na stronę:

Kontakt

Centrum Edukacyjne PROMAR

ul. Bohaterów 12
35-112 Rzeszów

Konto bankowe w PEKAO SA
Nr: 79 1240 4751 1111 0010 4440 8553

Szkoła Języków Obcych

T +48 17 860 15 15 / w. 200
biuro@promar.edu.pl