Kursy językowe dla dzieci

Dzieci w sposób naturalny przyswajają język. Staramy się im zapewnić poczucie bezpieczeństwa, wsparcia oraz zrozumienia podczas zajęć. Reszta, czyli, zabawy, gry i nauka języka przychodzi im samo. Dbamy o to, aby dzieci się zawsze ruszały podczas zajęć: zadania przeprowadzane są w trzech obszarach: pod tablicą, na dywanie i w ławce. Od najmłodszych grup dzieci pracują w oparciu o podręcznik. Stopniowo wprowadzamy elementy nauki typowo szkolnej i jednocześnie monitorujemy, aby rozwój językowy był wszechstronny i obejmował przede wszystkim mówienie. Zajęcia odbywają się w 100% z lektorem polskim.

 


 

Dla dzieci powracających z zagranicy, z krajów anglojęzycznych, proponujemy zajęcia konwersacyjne w 100% z native speakerem, według autorskiego programu.

 

 

Cennik 

Wybierz kurs

Co nas wyróżnia?


Nauczanie poprzez jasno wyznaczone cele lekcji, które dzieci, począwszy od grup Junior, mają zrozumiale przedstawione na początku zajęć. Na przykład celami lekcji może być:

 • Umiem kupić sobie lody.
 • Nazywam 5 smaków lodów.

W trakcie lekcji lektor upewnia się, że KAŻDE dziecko przyswaja wiedzę zgodnie z celami, a na końcu zajęć lektor oraz uczniowie upewniają się w formie zabawy, że cele zostały przez KAŻDE dziecko osiągnięte.

Dziecko ma poczucie satysfakcji z sukcesu, a program jest realizowany sprawnie. Lektor stosuje rozmaite metody pozwalające na doglądnięcie postępów KAŻDEGO dziecka, aby natychmiast przyjść z pomocą. Głównym założeniem nauczania przez cele jest, że nauka ma miejsce w trakcie lekcji i że każdy uczeń ma osiągnąć cele edukacyjne w trakcie lekcji. Czyli wychodzi z lekcji nauczony.

Zajęcia w grupach Junior mogą się też odbywać w formie zdalnej, na komunikatorach umożliwiających przeprowadzenie lekcji w czasie rzeczywistym. Decyzja należy do rodziców w danej grupie.

 • Nauka przez zabawę
 • Bezpieczne i przyjazne środowisko

Opinie kursantów i rodziców kursantów

{"arrow":"true","pagination":"true","speed":"1000","autoplay":"false","autoplay_speed":"3000","loop":"false","owl_slide_to_show":"3","slide_show_ipad_owl":"2","slide_show_tablet_owl":"2","slide_show_mobile_owl":"1","owl_slide_to_scroll":"1","owl_slide_margin":"0","owl_slide_padding":"0","owl_start_slide":"0","owl_slide_center":"false","owl_slide_autowidth":"false","owl_slide_freeDrag":"false","owl_height_auto":"false","caption":false,"owl_slide_rtl":"false"}
{"animation_fancy":"","transition_fancy":""}

Kursy językowe dla dzieci

Grupy Kids (3-6 lat)

Grupy Kids (3-6 lat)

Zajęcia w najmłodszych grupach to przede wszystkim nauka przez ukierunkowaną zabawę. Jest dużo ruchu, tańczenia, śpiewania, pokazywania oraz rysowania i malowania, czyli jest twórczo w sposób przyjazny dla dziecka. A wszystko to w języku angielskim, stosujemy bowiem metodę Total Immersion, czy całkowitego zanurzenia w języku. Dla dzieci angielski używany w ten sposób nie stanowi problemu. Jeżeli dziecko czegoś nie zrozumie, pani zawsze pokaże. Mimo tego, że kurs opiera się o zabawy i gry, realizacja materiału przebiega zgodnie z programem nauczania oraz z podręcznikiem. Kurs stanowi dobrą podstawę do kontynuacji nauki na poziomie szkoły podstawowej.

Grupy Junior (7-9 lat)

Grupy Junior (7-9 lat)

Celem prowadzonych zajęć jest zapewnienie szybkiego i wszechstronnego rozwoju językowego dziecka. Stopniowo wprowadzamy elementy nauki typowo szkolnej, takie jak pisanie i czytanie, zgodnie z potrzebami i wymaganiami tego etapu rozwojowego dziecka.
Kurs 100% z polskim lektorem stopniowo wprowadza kwestie gramatyczne i nowe słownictwo, przy jednoczesnym silnym akcencie na mówienie. Nadal duża część zajęć to nauka poprzez kreatywne zabawy i gry językowe.

Kurs standardowy

 

Liczba osób w grupie: 6-10

 

Liczba godzin w tygodniu:2×45min (grupa KIDS)
1×90min (grupa JUNIOR)

 

 

GRUPA KIDS (3-6lat)

 • 1×45minut – 26,50zł/45min

GRUPA JUNIOR (7-9lat)

 • 1×90minut – 26,50zł/45min

GRUPA KIDS, GRUPA JUNIOR

 • 3-5os. – 42,00zł/45min

Stacjonarnie – KIDS, JUNIOR

 • 45minut – 105
 • 60minut – 125

Online – KIDS, JUNIOR

 • 45minut – 95
 • 60minut – 115

Kurs indywidualny

Liczba osób w grupie: 1

Liczba godzin w tygodniu: ustalana indywidualnie

Kurs standardowy

Liczba osób w grupie: 6-10

Liczba godzin w tygodniu: 2×45min (grupa KIDS)
1×90min (grupa JUNIOR)

GRUPA KIDS (3-6 lat)

 • 1×45minut – 21,00zł/45min

GRUPA JUNIOR (7-9 lat)

 • 1×90minut – 21,00zł/45min

GRUPA KIDS, GRUPA JUNIOR

 • 3-5os. – 42,00zł/45min

Stacjonarnie – KIDS, JUNIOR

 • 45minut – 88
 • 60minut – 107

Online – KIDS, JUNIOR

 • 45minut – 78
 • 60minut – 97

Kurs superaktywny

Liczba osób w grupie: 3-5

Liczba godzin w tygodniu: 2×45min (grupa KIDS)
2×45min (grupa JUNIOR)

Kurs indywidualny

Liczba osób w grupie: 1

Liczba godzin w tygodniu: ustalana indywidualnie

Galeria

Dzieci z grup Junior mogą uwieńczyć naukę międzynarodowymi egzaminami

Cambridge dla dzieci
Call Now Button