PROMAR Leżajsk


Zapraszamy do ośrodka!

Zamiejscowy ośrodek Szkoły Języków Obcych PROMAR w Leżajsku.

Promar Leżajsk

Witamy w ośrodku SJO Promar w Leżajsku prowadzonym przez franczyzobiorcę Firmę Usługowo – Szkoleniową Agata Hospod. To, co nas wyróżnia spośród innych szkół językowych na terenie miasta i powiatu, to przede wszystkim 20 lat doświadczenia, ponad 6 tys. zadowolonych uczestników kursów oraz profesjonalni i kreatywni lektorzy będący pod stałym nadzorem metodycznym promujący nauczanie w swobodnej atmosferze. Wiedzą czego należy uczyć i jak dotrzeć do każdego kursanta: dzieci, młodzieży czy osób dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Skutecznie motywują do systematycznego przyswajania wiedzy, znają wiele sposobów, dzięki którym nauka jest ciekawa, wciągająca i efektywna. Dowodem na to są pozytywne opinie słuchaczy przekazywanych w corocznych ankietach lub bezpośrednich rozmowach.

Od kilku lat, jako nieliczni wychodzimy z ofertą językową dla miejscowości położonych poza miastem, m.in. w Wierzawicach, Brzózie Królewskiej, Woli Zarczyckiej, Giedlarowej, Kuryłówce.

Co roku, w okresie wakacji organizujemy półkolonie językowe dla wszystkich dzieci (również spoza Promaru) w wieku 5 – 12 lat, doskonale wypełniające czas wypoczynku oraz rozwijające wszystkie sprawności językowe i sportowe poprzez zabawę.

Kursanci wybierają naukę u nas, ponieważ:

  • posiadamy wykwalifikowaną kadrę lektorską,
  • bardzo dobrze wyposażone sale dydaktyczne,
  • bezpłatny podręcznik na cały rok nauki,
  • certyfikaty po ukończeniu danego poziomu,
  • swobodny wybór terminów i tempa nauki,
  • zajęcia otwarte dla rodziców (2x w roku),
  • efekty naszych zajęć przekładają się na wyniki w szkole państwowej – spokój i satysfakcja rodziców.

Długoletnie doświadczenie, gwarancja jakości i profesjonalizmu – to argumenty przemawiające za obdarzeniem naszej Szkoły pełnym zaufaniem!

Aktualności

{"arrow":"true","pagination":"false","speed":"1000","autoplay":"true","autoplay_speed":"3000","loop":"false","slide_to_show":"3","slide_show_ipad_swpr":"1","slide_show_tablet_swpr":"1","slide_show_mobile_swpr":"1","slide_to_scroll_swpr":1,"auto_stop":"false","centermode":"false","space_between":"80","animation_swpr":"slide","height_auto_swiper":"auto-height-enable","show_thumbnail_swpr":"false","space_between_thumb":0,"thumb_per_view":4,"thumbfreemode":"false","swpr_pagination":"bullets","freemode":"false","autowidth":"false"}
{"animation_fancy":"","transition_fancy":""}

Zapisz się na kurs

Galeria

Kontakt

Szkoła Języków Obcych PROMAR – Ośrodek Kursów w Leżajsku

ul. M. C. Skłodowskiej 6 (budynek Zespołu Szkół Licealnych im. B. Chrobrego)
37-300 Leżajsk
Konto bankowe w PEKAO SA
Nr: 84 2490 0005 0000 4000 8494 2593

Sekretariat szkoły

T +48 17 242 80 75
T +48 791 660 788
lezajsk@promar.edu.pl

Call Now Button