Kursy on-line

Każde zajęcia prowadzimy również w formie zdalnej, za pośrednictwem komunikatorów typu Zoom lub podobnych. Zajęcia odbywają się w czasie rzeczywistym, lektor jest cały czas w kontakcie z kursantami, rozmawia z nimi, zadaje ćwiczenia ze słuchu, puszcza filmy, pracuje na zdalnej tablicy oraz udostępnia dokumenty do pracy. Podczas kursów zdalnych realizowany jest taki sam materiał i taki sam podręcznik jak podczas zajęć stacjonarnych.

Zajęcia te również kładą nacisk na mówienie, kursant komunikuje się z lektorem i innymi uczniami za pomocą kamerki i mikrofonu. Platformy te dają również możliwość podziału kursantów tak aby rozmawiali ze sobą w parach lub małych grupkach, tak, że lektor ich słyszy, a oni nie słyszą innej pary. To rozwiązanie daje więcej możliwości przeprowadzania ćwiczeń ustnych i konwersacji.

Wybierz kurs

Opinie kursantów o nauce zdalnej

{"arrow":"true","pagination":"true","speed":"1000","autoplay":"false","autoplay_speed":"3000","loop":"false","owl_slide_to_show":"3","slide_show_ipad_owl":"2","slide_show_tablet_owl":"2","slide_show_mobile_owl":"1","owl_slide_to_scroll":"1","owl_slide_margin":"0","owl_slide_padding":"0","owl_start_slide":"0","owl_slide_center":"false","owl_slide_autowidth":"false","owl_slide_freeDrag":"false","owl_height_auto":"false","caption":false,"owl_slide_rtl":"false"}
{"animation_fancy":"","transition_fancy":""}

Kontakt

Centrum Edukacyjne PROMAR

ul. Bohaterów 12
35-112 Rzeszów

Konto bankowe w PEKAO SA
Nr: 79 1240 4751 1111 0010 4440 8553

Szkoła Języków Obcych

T +48 17 860 15 15 / w. 200
biuro@promar.edu.pl

Call Now Button