PROMAR Łańcut


Zapraszamy do ośrodka!

Zamiejscowy ośrodek Szkoły Języków Obcych PROMAR w Łańcucie.

Promar Łańcut

Ośrodek Promaru w Łańcucie istnieje ponad 20 lat, W tym czasie przeszkoliliśmy ponad …KILKA TYSIĘCY osób, głównie DZIECI WIEKU SZKOLNYM. Prowadzimy również kursy unijne. Dla nas ważne jest DOSWIADCZENIE LEKTORÓW i EFEKTYWNOSC NAUCZANIA. Szczególną wagę przykładamy do JAKOŚCI NAUCZANIA ORAZ INDYWIDUALNEGO PODEJSCIA DO KAŻDEGO KURSANTA.

Kursanci wybierają naukę u nas, ponieważ:

  • nauka języka odbywa się w grupach dziecięcych poprzez różne formy zabaw językowych,
  • jest świetna atmosfera,
  • szybko przyswajana jest wiedza,
  • po każdych zajęciach kursant dokładnie wie, jaki zakres materiału powinien być i został przyswojony

Aktualności

{"arrow":"true","pagination":"false","speed":"1000","autoplay":"true","autoplay_speed":"3000","loop":"false","slide_to_show":"4","slide_show_ipad_swpr":"1","slide_show_tablet_swpr":"1","slide_show_mobile_swpr":"1","slide_to_scroll_swpr":1,"auto_stop":"false","centermode":"false","space_between":"80","animation_swpr":"slide","height_auto_swiper":"auto-height-enable","show_thumbnail_swpr":"false","space_between_thumb":0,"thumb_per_view":4,"thumbfreemode":"false","swpr_pagination":"bullets","freemode":"false","autowidth":"false"}
{"animation_fancy":"","transition_fancy":""}

Opinia rodzica o naszej szkole

” Moje dzieci już od kilku lat uczęszczają na lekcje w Promarze. Na zajęciach panuje miła atmosfera, a lektorzy są bardzo zaangażowani w swoją pracę. Moje córki z wielką przyjemnością uczęszczają na zajęcia, które są ciekawe i profesjonalnie zrealizowane. Szybko widać postępy w nauce, z czego jestem szczególnie zadowolona. Dzieci posiadają umiejętność swobodnej wypowiedzi w obcym języku. Uważam, że jakość i atrakcyjność usług jest na wysokim poziomie. Dużą zasługę należy przypisać lektorowi ale także obsłudze biura, która jest fantastyczna, wszystkie kwestie, problemy rozwiązywane od ręki, a przy tym w sympatycznej atmosferze. ”
– opinia p. Iwony Łątki mamy 6 letniej Lidii, 8 letniej Felicji i 10 letniej Marysi.

Zapisz się na kurs

Galeria

Kontakt

Zamiejscowy ośrodek Szkoły Języków Obcych PROMAR nr 41 w Łańcucie
I Liceum Ogólnokształcące

ul. Mickiewicza 3
37-100 Łańcut

Sekretariat szkoły

T +48 17 225 41 87
T +48 507 495 601
lancut@promar.edu.pl

Call Now Button