Kursy uzupełniające

Dwutygodniowy kurs uzupełniający z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży

Dwa ostatnie tygodnie sierpnia poświęcamy na wyrównanie zaległości z nauczania zdalnego w szkołach publicznych w czasie pandemii.

2 tygodnie, 3 godziny dziennie (pn.-pt.) = 30 godzin lekcyjnych, podczas których przerobimy całą podstawę programową z języka angielskiego dla danej klasy. Najważniejsze zagadnienia gramatyczne i słownictwo nauczane rzetelnie i na miejscu, z elementami gier i rywalizacji, tak aby nauka sama wchodziła do głowy.

Po kursie uzupełniającym, dziecko ze spokojem i pewnością siebie będzie kontynuowało naukę w kolejnej klasie.

Dla kogo?

Dla młodzieży uczęszczającej do szkoły podstawowej i liceum. Grupy podzielone klasami, np., kl. III, kl. VIII. W grupie tylko osoby z tego samego rocznika, chodzące do tej samej klasy.

Kiedy?

Codziennie po 3 godziny lekcyjne, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 12:00, dwa ostatnie tygodnie sierpnia.

Małe grupy, już od 4 osób, sprawiają, że nauczyciel koncentruje się na indywidualnych potrzebach dziecka i każdy nadrobi te braki, które powinien.

Co nas wyróżnia?

Nauczanie poprzez jasno wyznaczone cele lekcji, które uczniowie mają zrozumiale przedstawione na początku zajęć. Na przykład celami lekcji może być:

1 .„Umiem kupić sobie bilet powrotny na pociąg w języku obcym”.

2. „Nazywam pięć różnych środków transportu”.

W trakcie lekcji lektor upewnia się, że KAŻDY kursant przyswaja wiedzę zgodnie z celami, a na końcu zajęć lektor oraz uczniowie upewniają się, w formie zabawy lub gry, że cele zostały przez KAŻDEGO kursanta osiągnięte. Słuchacz ma poczcie satysfakcji z sukcesu, a program jest realizowany sprawnie. Lektor stosuje rozmaite metody pozwalające na doglądnięcie postępów KAŻDEGO kursanta, aby natychmiast przyjść z pomocą. Głównym założeniem nauczania przez cele jest to, że nauka ma miejsce w trakcie lekcji i że każdy uczeń ma osiągnąć cele edukacyjne w trakcie zajęć. Czyli wychodzi z lekcji nauczony.

Kurs uzupełniający

Liczba osób w grupie: 4-10

Liczba godzin: 30

Cena: 720

Termin

16-27 sierpnia 2021

Zapytaj o kurs

Kontakt

Centrum Edukacyjne PROMAR

ul. Bohaterów 12
35-112 Rzeszów

Konto bankowe w PEKAO SA
Nr: 79 1240 4751 1111 0010 4440 8553

Szkoła Języków Obcych

T +48 17 860 15 15 / w. 200
biuro@promar.edu.pl

Call Now Button