Nazywam się Beata i współpracuję ze szkołą Promar Łańcut już od 7 lat. Jestem absolwentką Filologii angielskiej na Uniwersytecie Śląskim oraz Rzeszowskim, gdzie obroniłam tytuł magistra w 2016 roku. Pracuję ze wszystkimi grupami wiekowymi – począwszy od dzieci przedszkolnych/szkolnych, poprzez młodzież i dorosłych. Dużo wymagam od siebie i innych, a na swoich zajęciach dbam o przyjazną atmosferę i jak najefektywniejsze wykorzystanie czasu lekcji. W swojej pracy chętnie wykorzystuję multimedia i aplikacje internetowe. Jest przekonana, że ciekawe lekcje oraz zaangażowany nauczyciel najlepiej motywują uczniów do rozwijania umiejętności i robienia postępów. Prywatnie lubię podróżować i poznawać nowe miejsca, a wolny czas spędzam aktywnie lub oglądając dobry film.